opel yedek parça online yedek parça opel parça eva motors online parçam online parça satış volkswagen yedek parça chevrolet yedek parça chevrolet ankara yedek parça
opel yedek parça online yedek parça opel parça eva motors online parçam online parça satış volkswagen yedek parça chevrolet yedek parça chevrolet ankara yedek parça
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

AYSOFT 2003 Şubat’ta yazıcı ve yazıcı sarf malzemeleri sektöründe faaliyet göstermek üzere Gebze de kuruldu. Aysoft, 10 yılı aşkın bir süredir belirlemiş olduğu ana ve tek faaliyet alanı olan yazıcı ve baskı sistemleri ile ilgilenmektedir.

Aysoft, müşteri odaklı çalışma anlayışından bir adım daha öteye giderek birim yazıcı odaklı çalışmaya başlamıştır. Aysoft, yazıcı bakım, yazıcı toner şerit ve kartuş gibi sarf malzemelerinin dolum, yenileme, orijinal sarf malzemelerini temin etmekte ve geniş ürün yelpazesinden müşteri talepleri doğrultusunda en uygun olanı seçerek müşterilerine ulaştırmaktadır.

Firmamız, kurumsal işletmelerle yapmış olduğu bakım anlaşmaları yanı sıra birim printer bakım onarım ve tamiratlarınıda yapmaktadır.

Zamanında ve eksiksiz işçilik hizmeti sunan firmamız 10 yılı aşkın sürede kazanmış olduğu tecrübesini uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli malzemelerle birleştirerek müşterilerine sunmaktadır.

Aysoft, markalar segmesi altında yer alan tüm marka ve modeller için hizmet vermektedir.

Firmamız aşağıda yer alan ana guruplarda hizmet vermektedir.

 

  • Toner Dolumu
  • Muadil Toner Satışı
  • Orjinal Toner Satışı
  • Periyodik bakım
  • Printer kart onarımı
  • Fiziksel onarım
  • Parça değişimi
  • Mekanik onarım

 

VİZYONUMUZ

Bilgi Teknolojileri alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak; yüksek nitelikli küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önce gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.

MİSYONUMUZ

Amaç ve hedeflerinde müşteri memnuniyeti politikasını baz alarak, her geçen gün gelişen ve değişen teknolojiyi kurumsal ve son kullanıcılar için takip ederek, yine son kullanıcı olan müşteri ve kullanıcılara bu verileri güven ve hizmet anlayışı ile ulaştırmaktadır.

KALİTE konusunda taviz vermeden; bilişim teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip ederek ürünlerimizi karşılıklı güven içinde, zamanında ve istenen kalitede müşterilerimize, ihtiyaçları doğrultusunda sunmak ve doğru yönlendirilmesini sağlamak ilk hedefimizdir.

Güncel arıza ve sistem hatalarını en kısa zamanda çözerek, sonradan doğabilecek hataları minimum düzeye indirmeye gayret ederek sizler için vazgeçilmez olmayı hedeflemiştir.

Kaliteli ürün satışı ve satış sonrası desteğimiz ile müşterilerimizin zaman, emek ve para kaybını en aza indirmemiz bizi diğer firmalara göre çok daha başarılı kılmıştır.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Güzeller Mah. Doğan Cad. No:42 Gebze/Kocaeli

0262 600 00 05
info@gotoner.com.tr
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.